uygun kravat modelleri fiyatları


Erkek Kravatı Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?
Özel bir takım giyerken takımı tamamlayacak en önemli aksesuarlardan biri de kravattır. Erkek kravatı için aslında o kadar fazla çeşit vardır ki bunların arasından en uygun olanını seçmek biraz zor olabilir. Her ne kadar çoğu erkek için kravat takmak sıkıcı bir işlem olsa da harika bir görünüme kavuşmak için aslında mükemmel bir çözüm.
Kravat seçimi yaparken illa pahalı seçimler yapmak zorunda değilsiniz. Önemli olan sizin zevkinize uygun olması ve tabii ki göz zevkine hitap edecek bir desene sahip olması.
Düz, beyaz bir gömlek giydiğinizde eğer ceket kullanmayacaksanız kravat seçiminde özgür olabilirsiniz. Sade bir gömleğin görünüşünü farklı desenlerde bir kravat ile kolayca canlandırabilirsiniz. Hızlı bir şekilde hazırlanmanız gerektiğinde düz renk gömleğiniz ve elinize gelen ilk kravatı takmanız bile şık olmanıza yetecektir.
Gömleğiniz gökyüzü mavisi rengindeyse; kravatınızın koyu mavi tonları taşıması hoş duracaktır. Turuncu tonlarında da seçim yapabilirsiniz ama rengin çok parlak olmamasına dikkat edin.
Açık pembe renkte gömlek seçtiyseniz benzer tonlardaki kravatlar yine kurtarıcınız olacaktır. Tamamlayıcı bir renk kullanmak istiyorsanız haki yeşil renkli bir kravat kullanmanız tavsiyemizdir. Kontrast bir görüntü oluşturmak isteyenler için ise tercihiniz koyu maviden yana olmalıdır.
Çizgili gömlek ile kombinleyeceğiniz kravatınızın deseninin gömleğinizin deseninden farklı olmasına özen gösterin. Örneğin aynı kalınlıkta çizgilere sahip bir kravat takarsanız, taktığınız kravat gömleğiniz üzerinde kamufle olabilir.

Kareli gömlek tercih ettiyseniz kravatınızdaki desenlerin büyük ve göz yormayan şekillerden oluşmasına dikkat edin. Diğer türlü göz yorucu bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.
Paylaş:

0 yorum :

Yorum Gönder

REKLAM

Abone Olun

Facebook

AHİLGO. Blogger tarafından desteklenmektedir.

deri cüzdan bayan cüzdan erkek cüzdan bulabileceğiniz alış veriş sitesi

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *