KARTVİZİTLİK MODELLERİ : KARTVİZİTLİK SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?Sayısı her geçen gün artan kredi kartları, yeni tanıştığınız kişilerin kartvizitleri; ehliyet, kimlik ve daha fazlası… Cüzdanınıza artık hiçbir şey sığmıyor değil mi? Üstelik bir şey ararken, her gözüne baktığınız halde yine de bulamıyorsunuz. Vakit kaybının yanında, çileden çıkmak da cabası. Merak etmeyin, birbirinden şık kartvizitlikler, bu soruna en tarz çözümü buluyor.

Kartvizitlik Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Eğer görüntüye önem veriyorsanız, muhtemelen rengine ya da tasarımına göre değerlendirirsiniz. Ancak kaliteli bir malzemeden üretilen ve yeterince bölmeleri olan bir karvizitliği, senelerce yanınızdan ayırmadan kullanabilirsiniz. Üzerinde kağıt para için bölmesi olan kartvizitliklerden seçmeniz, kolaylık sağlar. Tüm paranızı aynı cüzdana koymak yerine bir kısmını kartvizitliğe koyarak hem hırsızlık, çalıntı durumlarına karşı önlem alabilir, hem de işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

%100 Gerçek Deri Kartvizitlik Gerçek deri kartvizitlik kullanmanın en büyük avantajı uzun yıllar dayanmasıdır. Ateşe ve suya karşı dayanıklıdır. Üstelik sürekli dokunduğunuz bir aksesuar olduğundan, dokununca verdiği his gerçek olmayan kartvizitliklere göre çok daha güzeldir ve benzersizdir. Şıklık ve zarafetin ön planda olduğu deri kartvizitliklere Ahilgo.com'da uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. 

 Gerçek Deri Kartvizitlik Nasıl Anlaşılır?
Gerçek deri, üzerinde bazı girinti çıkıntıları olsa da yumuşak bir dokuya sahiptir, Çok yakından incelerseniz bu zarımsı yüzey fark edebilirsiniz. Katlayarak da anlayabilirsiniz. Kaliteli bir görüntüye sahiptir ve kokusu kesinlikle plastik gibi kokmaz. Şahsına münhasır kokusunu zaten deriye ilginiz varsa hemen fark edeceksiniz. Gerçek deri çabuk yırtılma ve kopma yapmaz.

Sizler için seçtiğimiz deri katvizitlik modellerini aşağıda bulabilirsiniz. 


Uygun Fiyata Kaliteli Kartvizitlik Modelleri 

Kaliteli ve şık Ahilgo tasarımlarını hemen keşfedin


 Kırmızı Kartvizitlik Modelleri

Paylaş:

0 yorum :

Yorum Gönder

REKLAM

Abone Olun

Facebook

AHİLGO. Blogger tarafından desteklenmektedir.

deri cüzdan bayan cüzdan erkek cüzdan bulabileceğiniz alış veriş sitesi

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *