RENGARENK BİR YAZ: 2017 RENK TRENDLERİ


Yazın gelmesiyle, gardıroplar renkleniyor; doğanın çeşitliliğini referans alan tasarımlar kıyafetlerden aksesuarlara tüm şehri etkisi altına alıyor. Şehirde hissedilen 35 derece sıcaklık, özlenilen tatillerin renkli enerjisini ofislere, bitmek bilmeyen iş saatlerine yansıtıyor. Gündüzden geceye, ofisten partiye, sahilden bara uyarlanan rengarenk parçalar,  2017 yaz aylarında en öne çıkan siluetlerden oluyor. İşte 2017 yazının en beğenilen renkleri!

Ofiste Hawai Esintili Parçalar

Güçlü iş kadınlarının vazgeçilmezi parçalar, 2017 yazında en beğenilen renklerle bir araya geliyor. Kesimleriyle ve kulplarından öte, ön plana çıkan renkler, bu sezon kadınların şıklığını bir adım öteye taşıyor.

Denizci Çizgileri 

Her yaz sezonu etkisi yüksek dozda hissedilen denizcilik renkleri de 2017 yazında öne çıkıyor. Hayali kurulan tekne turlarına bir adım daha yakın hissettiren mavi- beyaz parçalar, giderek kalınlaşan ya da beklenmedik çizgi oyunlarıyla giyim ve aksesuarlarda kendine sağlam bir yer ediniyor. Üstelik sadece mavi-beyaz değil, her canlı renkte de hayat bulabilen çizgileri biz çok sevdik!

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi: Beyaz 

Sıcak havalarda taze ve ferah hissetmek için diğer renklere en iyi alternatif olarak beyaz, 2017 yazında da vazgeçilmezlerden! Üstelik bir süredir gardıropları saran 'retro' etkiyi stilinizde yansıtmak için etek uçları dantelli, balon kollu elbise modellerini keşfetmek için geç kalmış sayılmazsınız.

Rengarenk Aksesuarlar 


Gökkuşağının canlı renklerini üzerinizde taşımak ister misiniz? Baştan aşağı büründüğünüz tek bir rengi renkli bir çanta ile tamamen farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Neon ya da rengarenk pastel parçaları da eşleştirmek için sakın çekinmeyin. Çünkü hangi aksesuarı tercih edeceğinizi düşünmenize gerek yok, bu yaz her renk serbest!


Paylaş:

0 yorum :

Yorum Gönder

REKLAM

Abone Olun

Facebook

AHİLGO. Blogger tarafından desteklenmektedir.

deri cüzdan bayan cüzdan erkek cüzdan bulabileceğiniz alış veriş sitesi

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *